Kim jesteśmyFirma Langrotti-Design Marek Langner to prężnie rozwijająca się firma z branży meblarskiej. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i chęci rozwoju, inwestowaniu w najnowsze technologie oraz starannemu wykonaniu każdego z naszych produktów przedsiębiorstwo jest uznanym i jedynym producentem stelaży meblowych z włókna szklanego.

Mimo tego, że firma Langrotti-Design istnieje od 2018 roku to posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas wcześniejszej współpracy z firmami meblarskimi, które pozwala nam zrozumieć, że dobranie odpowiedniego kształtu dla końcowego produktu jest procesem czasochłonnym. Dlatego też u nas klient nie ponosi żadnych kosztów wstępnych do przygotowania formy. Wszelkie koszty związane z przygotowaniem są naliczane dopiero po całkowitym zaakceptowaniu kształtu skorupy przez zamawiającego.

Zapraszamy do galerii w celu zapoznania się z naszymi wyrobami

Nasze produkty

Dzięki wyjątkowym właściwościom plastycznym materiału możemy uzyskać dowolny kształt, ale także bardzo wysoką powtarzalność wzoru stelaża. Ogranicza go wyłącznie wyobraźnia klienta. Poprzez połączenie wyjątkowej mieszanki włókna szklanego uzyskujemy wyroby cechujące się wysoką wytrzymałością, ale również dużą elastycznością

Produkujemy m.in:


Copyright © 2019-2024 Langrotti.pl

Poczta
Design by Salvado